+420 605 563 467

Aktuálny kurz zlata

Aktuální kurz

Novinky

08.04. 2014

Nespoléhejte na důchod od státu, naspořte si investováním

Na to, že se o nás v důchodu postará výhradně stát, už dnes spoléhá asi jen málokdo. Mnoho lidí proto hledá i další způsoby, jak si pojistit klidné a důstojné stáří. Možností je hned několik – a my je nyní přehledně porovnáme.

Viac

Spolupracujte s nami

Hľadáme nových obchodných partnerov na území celej Slovenskej a Českej republiky. Ponúkame veľmi výhodné kariérne a provízne podmienky.

Pokiaľ hľadáte dlhodobé uplatnenie, skvelý produkt pre svojich klientov a férové finančné ohodnotenie, pridajte sa k nám. Ponúkame spoluprácu samostatným obchodným zástupcom na celom území Slovenskej a Českej republiky.

Hľadáme aj skúsených manažérov s fungujúcimi tímami, prípadne zavedené kancelárie s fungujúcim zázemím. Manažérom ponúkame výhodné kariérne a platobné podmienky, príspevok na kanceláriu, na auto aj na reklamu.

Naše produkty zahrnuli do svojho portfólia viaceré maklérske a obchodné spoločnosti.

Všetkým obchodným partnerom vyplácame podiel na zisku zo zrealizovaných obchodov v zlate z ich kmeňa, čím im vytvárame stály príjem. Pokiaľ máte o spoluprácu s nami záujem, kontaktujte nás. Radi si s Vami dohodneme podmienky spolupráce pri osobnom stretnutí.

Mám záujem o spoluprácu ako:

Prospekt k stiahnutiu:

prospekt prospekt vnitrek

Máte-li zájem, napište nám pomocí tohoto formuláře a my Vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokiaľ máte identifikáciu poradcu, vpíšte PIN poradcu z vizitky. Pokiaľ PIN nepoznáte, prosím, zadajte nulu.