+420 605 563 467

Aktuálny kurz zlata

Aktuální kurz

Novinky

08.04. 2014

Nespoléhejte na důchod od státu, naspořte si investováním

Na to, že se o nás v důchodu postará výhradně stát, už dnes spoléhá asi jen málokdo. Mnoho lidí proto hledá i další způsoby, jak si pojistit klidné a důstojné stáří. Možností je hned několik – a my je nyní přehledně porovnáme.

Viac

O nás

Garantom projektu nakupzlato.cz a nakupzlato.sk , ako aj obchodov so vzácnymi kovmi sú spoločnosti FINOD s.r.o. a Finod SK s.r.o. Spoločnosti vznikli v roku 2002 a 2006 a dnes úspešne pôsobia v oblasti finančných a investičných služieb po celom území Českej republiky a Slovenskej republiky. Okrem sprostredkovania klasických finančných produktov sa špecializujeme na poradenstvo a sprostredkovanie investícií do vecných hodnôt– predovšetkým do vzácnych kovov. Ponúkame niekoľko produktov v oblasti vzácnych kovov a ponuku budeme naďalej rozširovať. Naše služby ponúka klientom niekoľko stovák profesionálne vyškolených poradcov a niekoľko maklérskych spoločností. Naše produkty využívajú už tisícky spokojných klientov. Našim cieľom je vytvoriť povedomie o značke nakupzlato.cz a nakupzlato.sk ako o spoľahlivom partnerovi vo svete vzácnych kovov. Chceme vybudovať sieť spokojných a profesionálne zaistených poradcov a ponúkať ich prostredníctvom ďalšie zaujímavé produkty. Prevažnú časť zisku, ktorý sme v posledných rokoch dosiahli, budeme investovať do nášho spoločného podnikania, do vzdelávania obchodnej siete, do nových komunikačných technológií v komunikácii s klientami a do nových produktov. Chceme aj naďalej budovať našu značku ako spoľahlivého partnera a chceme získať tisícky ďalších spokojných klientov. Zakladáme si na serióznosti, čestnosti, transparentnosti a splnených sľuboch.

Kontaktná adresa:


Finod SK s.r.o.
Palackého 35
911 01 Trenčín
tel: +420 605 563 467
finod.tn@gmail.com

Nakupzlato.cz
Dolní Valy 655
688 01 Uherský Brod
tel: +420 777 550 990
info__at__nakupzlato.cz

FINOD s.r.o.
Dolní Valy 655
688 01 Uherský Brod
tel. +420 777 052 545
finod__at__finod.cz

Všeobecné informácie

FINOD spolupracuje s celou radou významných bánk, poisťovní a ďalších medzinárodných spoločností poskytujúcich finančné služby. Napriek tomu je však spoločnosť FINOD na svojich partneroch nezávislá. Služby spoločnosti FINOD dnes využívajú už tisícky spokojných klientov. Viac na www.finod.cz.

Spoločnosť FINOD s.r.o. je držiteľom všetkých Osvedčení ČNB, NBS alebo ŽÚ, ktoré ku svojej činnosti potrebuje:

  • Licencia „poisťovací maklér“ pridelená MF ČR, č.j. 325/52414/2003
  • Registrácia „investičný sprostredkovateľ“, vydaná KCP ČR č.j. 43/R/132/2004/1 (dnes ČNB)
  • Registrácia na úrade pre ochranu osobných údajov
  • Oprávnenie poskytovať vzdelávanie za účelom dosiahnutia odbornej spôsobilosti č.j. 19354/001/03/S
  • Poistenie profesijnej zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone činnosti
  • Osvedčenie o zápise do registra poisťovacích sprostredkovateľov podľa zák. č. 38/2004 sb. (ČNB)

Napište přímo majiteli

Máte konkrétní dotaz nebo vzkaz pro samotného ředitele? Můžete mu zanechat vzkaz v tomto formuláři:

"Budu velice rád za každý váš podnět nebo dotaz týkající se projektu nakupzlato.cz nebo zlata obecně. Všechny vaše nápady a připomínky pečlivě zvážím a zapracuji ve svých budoucích rozhodnutích."

Martin Kočica
ředitel společnosti FINOD