+420 605 563 467

Aktuálny kurz zlata

Aktuální kurz

Novinky

08.04. 2014

Nespoléhejte na důchod od státu, naspořte si investováním

Na to, že se o nás v důchodu postará výhradně stát, už dnes spoléhá asi jen málokdo. Mnoho lidí proto hledá i další způsoby, jak si pojistit klidné a důstojné stáří. Možností je hned několik – a my je nyní přehledně porovnáme.

Viac

Referencie

Radek Šretr

Radek Šretr

  • majster ČR z roku 2005 v klasickom behu na lyžiach na 50 km
  • majster ČR z roku 2004 v skiatlone a šprinte dvojíc do 23 rokov

V obrovskej ponuke dnešného finančného trhu sa môže laik sám len sotva dobre rozhodovať. Preto som zveril tieto záležitosti odborníkom. So službami spoločnosti Finod som veľmi spokojný a môžem ich ostatným vrelo odporúčať.
Radek Šretr

Kateřina Nosková

Kateřina Nosková

  • 2-násobná majsterka Českej republiky v stepe

Ako každý športovec, aj ja rada víťazím. Medzi svoje víťazstvá pripisujem aj stretnutie s firmou FINOD, ktorá sa ako nezávislý finančný odborník stará o moje finančné záležitosti. Spoločnosť Finod uspokojila moje priania a pomohla mi dobre a výnosne investovať.
Kateřina Nosková

Tesařík Dušan

Tesařík Dušan

  • hráč prvoligového futbalového klubu FK Teplice

Vo finančných záležitostiach som využil ponuku a komplexné poradenstvo od spoločnosti Finod. So službami spoločnosti som spokojný a budem ich aj naďalej využívať. Oceňujem nezávislosť a rozmanitosť ich ponuky.
Tesařík Dušan

Vítězslav Jankových

Vítězslav Jankových

  • najlepší strelec 1. hokejovej ligy ČR a víťaz kanadského bodovania „PLAY OFF“ v sezóne 2001 – 2002 – hokejový klub Bílí tygři Liberec

So službami poradenskej spoločnosti som veľmi spokojný. V oblasti financií radšej využívam služieb odborníkov. Je to nielen efektívne, ale tiež tým šetrím svoj čas, ktorý môžem venovať iným veciam, napr. svojmu povolaniu – ľadovému hokeju.
Vítězslav Jankových